Ma-Mi klub

Ma - mamičky, Mi - miminká

Ma-Mi kluby sú stretnutiami mamičiek a ich detičiek do troch rokov. Stretávame sa každú stredu o 9:30 hod. v besiedkárskej miestnosti (teraz v „červenom" sa stretávame v detskom kútiku v zborovej miestnosti).
Pozývame vás na spoločný čas mamín pri kávičke, rozhovoroch, detskej pesničke, biblickom zamyslení a vymieňaní si vzájomných skúseností popri tom, čo sa naši najmenší hrajú s rôznymi hračkami.

Okrem toho sa každý prvý utorok v mesiaci stretávame poobede o 16:00 hod. na detskom ihrisku, kde máme spoločný čas s maminkami a detičkami, ktorým vyhovuje viac poobedný čas.

A novinka, začali sme aj so stretávaním sa mamičiek bez detičiek. Každú tretiu nedeľu v mesiaci sa maminky stretávame pri spoločnej večeri, popri ktorej máme možnosť tráviť čas aj pri hlbších rozhovoroch a Božom slove a posúvať sa tak ako maminy ďalej.

Máme vlastnú messengerovú skupinu, kde si posielame aj video povzbudenia a dávame si vedieť o jednotlivých akciách. Ozvite sa nám!
Tešia sa na vás Lenka & Lenka.

Termíny stretnutí: streda od 9:00 - 11:00 hod.

Miesto stretnutí: fara alebo zborová sieň

Zodpovedná osoba: Lenka Janotková (janotkova.lanas@gmail.com; 0918/828 370) a Lenka Šimočková (simockova.lenka@gmail.com; 0910/800 846)